لوگوی سه گوش
لوگوی سه گوش
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> خا...کر...مو ...؟؟؟ - یک کلمه حرف حساب شنیدنی
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

یک کلمه حرف حساب شنیدنی


لحظه های آبی( دلسروده های فضل ا... قاسمی)
پرواز تا یکی شدن
عاشق آسمونی
و رها می شوم آخر...؟!!
مکتب قرآن و عترت
بتلیجه (روستای نمونه ی ایثارگری)
TOWER SIAH POOSH
سیب خیال
««««« آخرالزمان »»»»»
اسپایکا
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
مُهر بر لب زده
یگان امُل های مُدرنیسم نشده...امُلیسم
کوچه
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
مشاور
آقاشیر
عشق در کائنات
سروش دل
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
شلمچه
کلبه عشق
یادداشتها و برداشتها
بوی سیب
نکته های زندگی
مستانه
ناز آهو
دلتنگی و انتظار به همراه مهربونی
چهل منزل تا اربعین
اسطوره عشق مادر
نور
ختم قرآن ، ختم صلوات --- توشه آخرت
ساحل نشین اشک
عشق الهی: نگاه به دین با عینک محبت، اخلاق، عرفان، وحدت مسلمین
سلام
عطش
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
یاد ایام
تکیه بر باد
خیبری ها
چفیه
COMPUTER&NETWORK
مکاشفه مسیح
خط سوم
گلی از بهشت
پاتوق دخترها وپسرها
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
اخراجیها
نور
کلبه عشق
مقالات مشاوره و روانشناسی و اختلالات روانی و رفتاری
دسته سومی ها
مرصاد
بیا
من و افکارم
زندگی
سنگر
دنیای فناوری و اطلاعاتpolymer (شیمی.نانو.مکانیک.پلاستیک.لاستیک.)
سودابه
در حسرت شهادت
****شهدا شرمنده ایم****
پر شکسته
در پناه آسمون
برو بچه های ارزشی
سرزمین جالب و دیدنی...!!!
فاو.سرزمین رهایی
دوزخیان زمین
پایگاه فرهنگی
محمد شادانی
mansour13
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
سه فاز بازار
.:: گاواره ::.
ناگفته های آبجی کوچیکه
عکس
یاسوج عــــشقـــــولـــــک
منتظران شهادت
سکینه (س) بنت الحسین
صبح دیگری در راه است ....
منتظر بیداری
گل پیچک
کوثر قدر
شیعه مذهب برتر Shia is super relegion
همسفر عشق
ازدواج؟... بــعــلــــه
تنها
سلام میرودپشت
نسیم وحی
تنهای تنها
در عشق و آشپزی، جسورانه دل را به دریا بزن.
هنری
مهدیار دات بسیجی
$هرچی عشقم بکشه$ ((سرگرمی سابق))
دخترک سیاسی دوست داشتنی
عکس و شعر برای دوستداران هنر
جانم فدای رهبر
اشتیاق جمال
کوهنوردی
افکارسادات افغانستان
کبوترانه
پندار نیک
شخصی
هر چی بخوای هست فقط اگر مشکلی داره به خودم بگ&
دختری به سوی آسمان
آوای عشق
عکس بازیگران ، پیامک ، دانلود بازی نرم افزار ، کد متفاوت ، مقاله
ولایت فقیه
بهترین نرم افزارهای آموزشی برای ایرانیان
قلندرانه ها
کلاهبردران، معرفی کلاهبرداران و شیادان و شگردها و شماره تلفن شان
آسمان بی حجاب
بی تاب
اردبیل بهشتی پنهان
دنیای واقعی
اموزش . ترفند . مقاله . نرم افزار
سیب سرخ انتظار
سایبان
آروم آروم دارم از یادت میرم
موتور سنگین ... HONDA - SUZUKI ... موتور سنگین
ماهیان آکواریمی
رایحه ظهور به مشام می رسد! از کجاست؟
رهبر بختیاری
حدیث نفس
مدرسه اذریان
تو میتونی !! دانلود سرگرمی عکس کلیپ آهنگ mp3 اس ام اس
*** تا همیشه با تو ***
شریعت نبوی
(((رپ رپ رپ رپ رپ رپ )))
عاشقان میگویند
جاشوا
خلوت تنهایی
نـــــــــــــــــــــــــــــور خــــــــــــــــــــــــــــدا
تقدیم به هشتمین قلب لبریز از عطوفت وحی
اس ام اس عارفانه و اس ام اس مناسبتی و اس ام اس حکیمانه
چرندوپرند
پوتین
عشقانه دوستیابی
نجوا
منتظران دل خفته
عاشق چشم اتنظار
یا ضامن آهو
در سایه سار وحدت
راههای نجات از دامهای شیطان
منطقه ممنوعه!
جنبش فرهنگی راوی انتظار شهرستان شهرضا
به خوبی فکر کن
قاضی مالخر یا قاضی طمع کار کدامیک ؟؟؟؟

خا...کر...مو...؟؟؟ 

به نقل از روزنامه کیهان:
دراواخر دی ماه سال گذشته درست بعد از حماسه بزرگ 9دی ماه و راهپیمایی تاریخی «برائت از منافقین» بود که خیر«ترور استاد فیزیک دانشگاه تهران» دکتر مسعود علی محمدی همه توجهات را به خود جلب نمود. درحالی که برای افکار عمومی مسلم بود که این اقدام غیرانسانی و خائنانه تنها از عهده سازمانهای جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی و گروهکهای تروریستی وابسته به آنها برمی آید، تحلیلگران وابسته به جریان فتنه مسیر دیگری را برای ارزیابی این حادثه برگزیدند.
فتنه گران که تلاش می کردند تا بعد از خروش تاریخی ملت در9دی از محاق درآمده و بار دیگر خودی نشان دهند این بار ترور این شهید بزرگوار را بهانه ساخته و با یک ترفند تبلیغاتی خائنانه، با سبز خواندن دکتر علی محمدی نظام اسلامی را متهم اصلی ترور وی معرفی کردند!
آنها تلاش کردند تا با اعلام اینکه دکتر علی محمدی از حامیان انتخاباتی موسوی بوده و احیاناً در تجمع غیرقانونی 25خرداد شرکت داشته، اینگونه القاء نمایند که وی به خاطر گرایش سیاسی اش ترور شده است؟
برای نمونه «احمد شیرزاد»، نماینده رد صلاحیت شده مجلس ششم- که نطق خائنانه اش درپشت تریبون مجلس درباره مسائل هسته ای هنوز از اذهان ملت پاک نشده است- با انتشار یادداشتی درصدد القاء تحلیل فوق برآمد. وی با معرفی خود به عنوان همدرس و رفیق شهید علی محمدی مدعی شد:«وی در این یکی دو ساله اخیر افکار و نظراتش بسیار به جنبش اصلاحی نزدیک شده بود! و در یکی دو انتخابات آخر قبل از انتخابات ریاست جمهوری به لیست اصلاح طلبان رای داده بود و برای آن هم تبلیغ می کرد.» (22/10/88).
همچنین مدعی شدند دکترعلی محمدی دانشمند هسته ای نبوده و لذا طرح این مساله که دستگاههای جاسوسی آمریکا و اسرائیل درترور وی نقش داشته اند، باطل بوده و سرنخ نقشه این اقدام را باید درداخل کشور دنبال نمود. به عنوان نمونه «محسن سازگارا» عنصر فراری آمریکانشین در برنامه روزانه خود اعلام کرد که این ترور توسط نظام و با هدف ترساندن اساتید دانشگاه از همراهی با جنبش سبز صورت گرفته است! (23/10/88).
فتنه گران از سوء استفاده از مراسم تشییع این شهید بزرگوار نیز دریغ نکردند و با جوسازی تلاش کردند تا از آن بهره برداری تبلیغاتی کنند. سایت ضد انقلابی «جرس» به نقل از یکی از همکارانش دراین مراسم اظهار می دارد:«اگر ذره ای شک در سبز بودن استاد و شهادت ایشان توسط عوامل رژیم داشتم، از برخورد نیروهای امنیتی و نگاه های معنی دار و ناله های سوزناک خانواده اش و پچ پچ همسایه ها که به ما می گفتند:به قول امام ما را بکشید، ما بیدارتر می شویم» تردیدم برطرف شد که کار کارخود آقایان است.» (24/10/88)
دروغ پردازیهای اصحاب فتنه تا ماهها ادامه یافت و برای نمونه سایت کلمه که توسط تیم رسانه ای موسوی اداره می شود ادعا کرد:« درباره ترور این استاد دانشگاه حرف وحدیث های زیاد عنوان شده است، رسانه های حامی دولت در همان روزها این اقدام را ترور سیاسی علیه یک «دانشمند هسته ای»حامی دولت جلوه دادند. اما از سوی دیگر، دانشجویان آقای علی محمدی به دلیل سخنرانی های انتقاد ی اش نسبت به دولت و حضور در راهپیمایی 25خرداد او را یک استاد سبز دانستند که به دلیل انتقادهایش کشته شده است.» (25/6/89)
این شبهه افکنی ها تا بدانجا گسترش یافت که حتی خانواده شهید را نیز دچار سردرگمی و نگرانی کرد به نحوی که همسر شهید- که پیش از این اعلام کرده بود اصحاب فتنه بارها به دیدار خانواده ما آمده اند- اظهار می دارد:«برخی ها!؟ وقتی ما را می بینند می گویند کار خودی ها بود، برای ما هنوز مبهم است که واقعا چه کسی دلش رضا داد که همسرم را با آن شیوه فاجعه آمیز بکشد. وقتی به حرف ها و شبهه های ایجاد شده فکر می کنم، عذاب می کشم. همین ابهام رنج آور است. نمی توانم باور کنم حاصل یک عمر زحمت او را، خودی ها اینگونه داده باشند و برای همین با خودم می گویم ای کاش واقعا همانطور که مسئولان می گویند، موساد باشد...»
اما وضعیت به نفع فتنه گران باقی نماند و خبر دستگیری عامل ترور شهید محمدی و آشکار شدن ماهیت صهیونیستی این اقدام تروریستی، رسوا کننده فریب تبلیغاتی فتنه گران و اثبات مظلومیت نظام اسلامی بود و برای ملت آشکار ساخت که ادعاها و تبلیغات جریان فتنه تا چه اندازه مبتنی بر دروغ و فریب افکار عمومی شکل گرفته است. این اقدامات تنها بخشی از رفتارهای خیانت آمیزی است که درپرونده دو ساله اصحاب فتنه ثبت شده و هر روز که می گذرد زنگ رسوایی یک به یک ادعاهای دروغین آنها به صدا درخواهد آمد.وقتی همسرشهید مسعود علی محمدی دراولین اظهاراتش با خوشحالی تمام دستگیری عامل اصلی ترور همسرش را هدیه بزرگی برای خود دانست، نشان داد که پروژه فتنه گران برای بی اعتمادسازی ملت نسبت به نظام اسلامی با شکست مواجه شده و نظام اسلامی همچون گذشته به پشتوانه مردمی و اعتماد عمومی ملت به عنوان بزرگترین نظام مردم سالار عالم مباهات می کند.

 ریاست محترم مجلس خبرگان رهبری ومجمع تشخیص مصلحت و ...

  عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اکثریت مجلس خبرگان بر این موضوع تأکید دارند که آقای هاشمی باید مرزبندی شفاف با فتنه گران داشته و سکوت خود را بشکند، گفت: واقعیت این است که هاشمی اشتباه می کندعضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اکثریت مجلس خبرگان بر این موضوع تأکید دارند که آقای هاشمی باید مرزبندی شفاف با فتنه گران داشته و سکوت خود را بشکند، گفت: واقعیت این است که هاشمی اشتباه می کند.
آیت الله حسن ممدوحی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا» با تصریح بر اینکه سکوت هاشمی در برابر فتنه سال گذشته امری اشتباه است، اظهارداشت: واقعیت این است که هاشمی اشتباه می کند و باید از مسیر فعلی بازگردد.
وی با بیان اینکه آقای هاشمی باید مرز خود را با فتنه گران آشکار کند، گفت: انسان آزاده باید صریح باشد؛ آقای هاشمی قاعدتاً باید با صراحت مواضع خود را بیان کرده و با مقام معظم رهبری هماهنگ باشد؛ چراکه اگر خلاف این عمل کند، اشتباه کرده است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطر نشان کرد: اکثریت مجلس خبرگان بر این موضوع تأکید دارند که آقای هاشمی باید مرزبندی شفاف با فتنه گران داشته باشد و سکوت خود را بشکند.

ارسال شده در توسط علی شکورنیا